Toimi paikallisesti

Transfluent perustettiin, koska uskomme, että kansainvälistymisen tulee olla helppoa kaikille yrityksille ja yritysten täytyy pystyä kommunikoimaan asiakkaiden kanssa heidän omalla kielellään. Tästä periaatteesta syntyi Transfluent, johtava käännöspalveluiden toimittaja, jonka ratkaisut hyödyntävät alan johtavaa innovatiivista teknologiaa.

Tiimimme on todella kansainvälinen. Olemme asuneet ja toimineet liike-elämässä kymmenissä eri maissa ja siksi tunnemme kansainvälisen toiminnan haasteet perin pohjin. Tutustu tuotteisiimme niin huomaat, että kehittämämme työkalut ratkaisevat kaikki käännös- ja lokalisointitarpeesi.

Mikko Räty
Mikko Räty
CEO
mikko.raty@transfluent.com
+358 50 330 84 66
Ari Nyfors
Ari Nyfors
Account Executive
ari@transfluent.com
+358 44 7337 040
Minna Taavitsainen
Minna Taavitsainen
Account Manager
minna@transfluent.com
+358 40 734 6762
Tomi Heiskanen
Tomi Heiskanen
Co-Founder & CTO
tomi@transfluent.com
+358 45 144 5588
Anssi Ruokonen
Anssi Ruokonen
COO & CMO
anssi.ruokonen@transfluent.com
+358 44 573 3254
Jarmo Honkala
Jarmo Honkala
Operations Manager
jarmo@transfluent.com
+358 40 098 3235
Kati Peltomäki
Kati Peltomäki
Gaming Industry Lead
kati@transfluent.com
+358 40 593 9684

Laskutusosoite:

Transfluent Oy
Ostolaskut 5304G
PL 72
FI-00521 Helsinki
FINLAND

Verkkolaskuosoite: 003721474483 Operaattori: Maventa Välittäjän tunnus: 003721291126

Toimisto (EU)

+358 50 594 02 94
Salomonkatu 17B
FI-00100 Helsinki
FINLAND

Y-tunnus: 2147448-3
ALV-numero: FI21474483

Toimisto (Yhdysvallat)

440 N. Wolfe Rd.
Sunnyvale, California
UNITED STATES